Do napredovanja tudi Danska in Argentina

Napredovanje iz skupine D sta si z drugo zmago nocoj zagotovili reprezentanci Danske in Argentine. Slednji so se pošteno namučili proti Bahrajnu, Danci pa so se prek Konga še enkrat sprehodili do novih dveh točk. Branilci naslova so prišli do visoke zmage 19: 39.

Pri Argentini je počival prvi zvezdnik Diego Simonet, ki si je na prvi tekmi utrpel manjšo poškodbo. Še en razlog več, da so se Bahrajnčani dobro upirali in na odmor odšli z zgolj dvema goloma zaostanka (12:10). V drugem polčasu so ritem še stopnjevali in celo prišli do vodstva z 17:20. Toda Argentinci so se prebudili ob pravem času, strnili obrambo in v zadnjih petnajstih minutah pustili le še zadetek. Kljub dvema porazoma ima Bahrajn ob morebitni zmagi nad Demokratsko Republiko Kongo še vedno možnosti za napredovanje.

ARGENTINA – BAHRAJN 24:21 (12:10)